Jako každý rok i letos proběhla společná oslava narozenin a svátků členů kapely...

 

 

 

VŠEM   FANYNKÁM !!!

 

Dne 28.11.2009 v 11,30 se s velkou parádou oženil náš kytarista Dan "Waltr" Komárek !!!

I my tam byli, jedli, víno pili… Nevěsta jak z růže květ a ženich jak by smet. Zazvonil zvonec a..... klikněte sem.

 

 

Celosvětová hysterie nad úmrtím krále popu byla zbytečná.Na soukromé párty v Mladé Boleslavi byl spatřen ve společnosti kapely Vaťák.

 

 

 

Dne 6.11. 09 se vydalo zdravé a odvážné jádro kapely na výstavu hudebních nástrojů do Prahy.Po vstupu do výstavního pavilonu jsme zjistili,že se zde nenachází ani jeden hudební nástroj ! HRůZA !

ale protože jsme usoudili,že dané téma výstavy je také zajímavé a poučné,zůstali jsme. O dalším dění vypovídá fotodokumentace.Vstupte a žasněte jako MY !

Tak, že prý tu není nic nového, už je :
NAROZENINY Dana, Kamila, Míry a vlastně i Petra - Březen 2009


» 16. dubna 2008 «
Pokračujeme v narozeninovém "turné". O pár dní později Míra společně s Kamilem oslavili krásné narozeniny. Kolikáté? :o) To samozřejmě nepovíme. Na oslavu dorazil taky náš dlouholetý kamarád kytarista Ramms+ein CZ Thomas Landers alias Larson.  Jak se slavilo na bowlingu napoví nějaké další obrázky.

     

     

     

 

Doneslo se nám, že VaŤáK chystá na nejbližší koncert opět nějaké překvapení a tak se máme tady opět na co těšit. Další a poslední narozeninová reportáž do konce týdne - Peťánkovy narozeniny.


» 6. dubna 2008 «
Dnes poprvé se Vám hlásí VaŤáK tak nějak civilně, zákulisně - aneb jsme přeci "normálně -normální " :-) V této sekci se dozvíte co nás pálí, co nás baví, co je nového, co bylo... lehce netradičním způsobem.

Všichni stárneme, ale aby to nevypadalo tak blbě, že nám vadí, že stárneme tak to vlastně oslavujeme :-) O tom, jak to vypadá když Martin nabývá plnoletosti se můžete přesvědčit v našem prvním příspěvku.
 

     

     

     

     

Do konce příštího týdne dodáme další "fotoreportáž" :-) a proto: "Zůstaňte s námi!"